ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13914556
*
nr 1391 4556
Spegel
120x35cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 april 2021
kl 20:41:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/4 18:17:05
1
200 kr
19/4 16:46:24
2
150 kr
19/4 16:46:24
1
200 kr (Budbetjänt)
19/4 16:46:32
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:32
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:53
-
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:51
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1391 4556
Spegel
120x35cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 april 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/4 18:17:05 | 1 | 200 kr |
19/4 16:46:24 | 2 | 150 kr |
19/4 16:46:24 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
19/4 16:46:32 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:32 -
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:53 -
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:51